Система безоплатної правової допомоги Сумщини декілька років поспіль активно співпрацює з молоддю Сумщини. Новим партнером Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області стала Молодіжна рада при Сумській обласній державній адміністрації.
Директорка Регіонального центру Олена Демченко та голова Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації Владислав Максименко, з метою інформування молоді про механізмами захисту їхніх прав, можливості отримання безоплатної правової допомоги від держави, формування культури законності та доброчесності у суспільстві, підвищення рівня правової освіти населення, підписали Меморандум про співпрацю.
Основними напрямками співпраці між Молодіжною радою та Регіональним центром визначено:
- організація спільних просвітницьких заходів;
- поширення інформації про права, визначених законодавством категорій осіб, на безоплатну вторинну правову допомогу усіма доступними засобами;
- сприяння підвищенню рівня правової інформованості громадян з питань реалізації та захисту їхніх прав та свобод;
- долучення соціально активної молоді до реалізації державної політики у молодіжній сфері на регіональному рівні, вирішення питань регіонального і місцевого значення у зазначеній сфері;
- вирішення питань регіонального і місцевого значення у молодіжній сфері з питань реалізації державної політики на регіональному та місцевому рівні;
- оперативне розміщення інформації, зміст якої може становити спільний інтерес, на веб-ресурсах, соціальних мережах, електронних засобах масової інформації.
«Напрямок співпраці із молоддю нашого регіону є основоположним для побудови кращого майбутнього, тому як саме молодь є осередком рушійної сили. Ця співпраця є важливою не тільки для створення можливостей у майбутньому, але й для підтримання сталого напрямку розвитку як системи БПД, так і побудови молодіжної політики на теренах області», – наголосила очільниця Регіонального центру Олена Демченко.
Разом з тим, директорка Регіонального центру та голова Молодіжної ради обговорили формати проведення, запланованих у 2021 році, заходів. Зокрема, були погодженні заходи, щодо програми реалізації проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».