назад
10.10.17

В Україні ефективно працює система безоплатної правової допомоги, яка забезпечує захист кожного громадянина, – Павло Петренко

10.10.2017 minjustВ Україні створена повноцінна система надання безоплатної правової допомоги, яка забезпечує захист прав усіх без винятку верств населення. Про це сьогодні в рамках виступу на Конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко.

«Доступ до правосуддя є невід’ємною частиною сталого та всеосяжного розвитку держави. Місія Міністерства юстиції – захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правосуддя», сказав Міністр юстиції.

За його словами, нині в системі діє 550 центрів та бюро правової допомоги, де працює понад 2000 юристів та з якими співпрацюють понад 3000 адвокатів. До центрів та бюро вже звернулося більше 700 тисяч українців, з яких майже 100 тисяч отримали послуги адвоката, інші – консультації та роз’яснення. Як зазначив Павло Петренко, “Система дає змогу всім громадянам захистити свої інтереси”.

«Кожен без винятку громадянин може звернутися до будь-якого центру чи бюро правової допомоги та отримати консультацію. Громадян, які належать до соціально незахищених верств населення, система також забезпечує адвокатами для захисту інтересів у суді. Це десятки тисяч людей, які раніше не могли домогтися справедливості, оскільки не мали грошей на приватного захисника», зазначив очільник Мін’юсту.

Переглянути презентацію Міністра юстиції


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook            YouTube YouTube             Google Google+       тTwitter