назад

Відбувся черговий навчальний практикум з оцінки якості надання безоплатної правової допомоги для адвокатів системи БПД

IMG-876127 та 28 лютого 2018 року Регіональним центром з надання БВПД у Львівській області організовані навчальні практикуми з оцінки якості надання безоплатної правової допомоги, який провела адвокат – начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Наталя Мелян.

Навчання мали на меті підвищення професійного рівня адвокатів, що працюють у системі безоплатної правової допомоги.

З вітальним словом звернувся до адвокатів директор Регіонального центру Ігор Микитин.

IMG-8758

Наталія Мелян презентувала учасникам «Стандарти якості надання безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі».

Так, вона розповіла про структуру та зміст стандартів якості надання безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

IMG-8764

Також Наталія Мелян відзначила роль комісій з оцінювання якості повноти та своєчасності надання безоплатної вторинної правової допомоги в підвищенні стандартів надання адвокатами безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Учасники навчального практикуму відзначили, що такі стандарти є корисними, полегшують роботу адвоката та захищають від необґрунтованого притягнення до відповідальності, підвищують професійний рівень.

IMG-8767

Попередній навчальний практикум для адвокатів системи БПД відбувся 22 лютого 2018 року.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).