назад

Запрошуємо полтавців відвідати фотовиставку «Правова допомога поруч»

Фотовиставка буде тривати з 18 по 25 жовтня в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий 5 (головний корпус, експозиція в холі закладу на 1-му поверсі). Урочисте відкриття виставки відбудеться 21 жовтня об 11.00.

Мета фотовиставки — привернути увагу до переваг створеного державою механізму захисту прав українців. Насамперед це вразливі категорії громадян — діти, учасники бойових дій на сході країни, літні люди та люди з інвалідністю, особи, які перебувають в місцях несвободи.

На фотодокументальній виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги в Україні. У фокусі — надання правової допомоги клієнтам і проведення заходів по підвищенню правової культури та правової обізнаності громадян. Фотовиставка підготовлена за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Запрошуємо колег, партнерів, студентів та пересічних полтавців відвідати фотовиставку «Правова допомога поруч» та дізнатися про можливості системи безоплатної правової допомоги в Україні!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.