назад

Бердичівський місцевий центр з надання БВПД допоміг клієнту повернути позичені гроші внаслідок ігнорування домовленостей відносно договору позики

Пан Володимир  знає як захистити свої права, оскільки до місцевого центру правової допомоги звертається уже не вперше. Ще на початку 2022 року він звернувся до юристів системи БПД аби убезпечити себе від можливих негативних наслідків, тому що мав намір позичити своєму знайомому гроші. Юристи порадили йому укласти із позичальником договір позики та завірити його у нотаріуса, що чоловік й зробив.

І не дарма. Волею випадку, він все ж зіткнувся із проблемами, що стосувалися повернення своїх позичених грошей. Оскільки позичальник порушив свої зобов’язання, які були передбачені договором, пан Володимир звернувся до Бердичівського бюро правової допомоги з проханням допомогти повернути позичені гроші.

У справі пана Володимира Бердичівський місцевий центр з надання БВПД призначив адвоката, що співпрацює з системою БПД Позняк Інессу Станіславівну. Вивчивши усі обставини справи, адвокатка дійшла висновку, що позичальник, який прострочив виконання грошового зобов’язання,  зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення. Підготувавши необхідні документи Інесса Станіславівна направила позов до Бердичівського міськрайонного суду із клопотанням  про стягнення заборгованості за прострочення виконання договору позики.

Суд, оцінивши наявні докази, керуючись законом, прийшов до висновку, що заявлені позовні вимоги підлягають задоволенню.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: № 274/1025/22.