назад

Не наближатися і не дзвонити: проти обмежувального припису кривдник не заперечував

Оксана вирішила покласти край домашньому насильству у своїй родині. І звернулася Броварського бюро правової допомоги, де розповіла, що 7 років перебувала у шлюбі, має неповнолітню доньку. Згодом відносини у родині зіпсувалися, з чоловіком розлучилася. Однак після розірвання шлюбу вона з дітьми та чоловік продовжили жити в одному будинку.

Останніми роками чоловік систематично вживає алкогольні та наркотичні речовини, поводить себе неадекватно та агресивно, нецензурно лається, погрожує їй та доньці.

Вона неодноразово викликала поліцію, тому що чоловік систематично вчиняв домашнє насильство, принижував та погрожував фізичною розправою. Та навіть після неодноразових притягнень до адміністративної відповідальності ситуація не змінилася, чоловік продовжував ставити під загрозу життя та здоров’я Оксани та доньки.

Оскільки постраждалі від домашнього насильства мають право на безоплатну вторинну правову допомогу представляти інтереси жінки у суді призначили адвокатку, яка співпрацює з системою БПД, Марину Скопич.

Вона поспілкувалася з клієнткою, зібрала відповідні докази по справі та звернулася до суду із заявою про видачу обмежувального припису стосовно кривдника.

Суд ухвалив рішення про задоволення заяви пані Оксани та видав обмежувальний припис строком на 6 місяців, яким заборонив чоловіку наближатися на відстань ближче ніж 100 м до місця проживання колишньої дружини та неповнолітньої дочки, перебувати в місці їхнього проживання, листуватися, телефонувати, контактувати із ними через інші засоби зв`язку особисто або через третіх осіб.

Кривдник проти таких заходів не заперечував.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень:  № 361/476/23