назад

На Волині відбувся другий етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

DSC01653 121 січня 2019 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відбувся другий етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області. 

Конкурс проходив відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» з 03 грудня 2018 року до 31 січня 2019.

У другому етапі конкурсу, що передбачав індивідуальні співбесіди конкурсної комісії з адвокатами щодо оцінки їх мотивації до роботи в системі БПД, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги та з урахуванням наданих оригіналів документів (паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю), взяли участь 8 адвокатів, що пройшли дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

DSC01650 1

DSC01666

Серед присутніх членів комісії: голова комісії – Смолярчук Наталія Степанівна, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області; заступник голови комісії – Кустик Антон Ігорович, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області, секретар комісії – Щесюк Оксана Вікторівна, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області; члени конкурсної комісії – Новосад Олена Анатоліївна, начальник відділу нотаріату Головного територіального управління юстиції у Волинській області; Єлов Віталій Андрійович – регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області, Подзіров Андрій Олегович — суддя-спікер Луцького міськрайонного суду Волинської області, Кудрицька Ольга Ярославівна – директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

DSC01623 1

Нагадаємо, 16 січня 2019 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області пройшов перший етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: office.volyn@legalaid.lt.ua.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: lutsk1.volyn@legalaid.lt.ua.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).