Скандали, образи та фізичне насильство – буденні складові життя пані Галини під одним дахом з колишнім чоловіком. Саме ці обставини і спонукали жінку звернутися до юристів Київського бюро правової допомоги №7.
Під час спілкування з фахівцями бюро, жінка розповіла, що після розірвання тридцятирічного шлюбу з чоловіком, той продовжував влаштовувати сварки, скандали, які доволі часто закінчувалися рукоприкладством та погрозами, нерідко він погрожував ножем.
Довгий час в квартирі поруч з колишнім подружжям мешкав спільний син і жінка відчувала себе більш-менш захищеною. Але син зі своєю сім’єю переїхав жити в інше помешкання, а жінка залишилась один на один з домашнім тираном.
Бажаючи виправити ситуацію, пані Галина неодноразово зверталася до поліції. Як результат – колишній чоловік тричі був притягнутий до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Більше того, на нього була заведена кримінальна справа за нанесення жінці тілесних ушкоджень. Однак всі ці заходи не допомогли постраждалій від домашнього насильства. Ні розмови з поліцейськими, ні накладення штрафу чоловіка не зупинили.
Вислухавши пані Галину, юристи бюро запропонували звернутися до суду з заявою про видачу обмежувального припису відносно кривдника. Склала заяву до суду та представляла інтереси клієнтки в суді адвокатка, що співпрацює з системою БПД, Наталія Сухомлинова.
Як результат – суд врахував всі обставини, викладені адвокаткою у справі і виніс обмежувальний припис, яким заборонив кривдникові протягом 6 місяців перебувати в місці проживання (перебування) пані Галини, а також особисто або через третіх осіб її розшукувати чи переслідувати, в будь-який спосіб спілкуватися з нею, в тому числі вести листування, телефонні переговори або контактувати з нею через інші засоби зв`язку.
Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: №754/960/23